Zpět do obchodu

Registrace

Kancelářský nábytek

 

Vybrat kancelářský nábytek nemusí být vůbec tak komplikované, otravné a zdlouhavé, jak si možná do teď myslíte. A už vůbec to nemusí být drahé. Líbí se vám outletové ceny a značková kvalita?

Kancelářský nábytek se slevou

Pokud jste si už zoufale povzdychli: “Tak teď už něco objednám, ať to mám za sebou”, vězte, že u nás vyberete dobře. Proč to tvrdíme? Protože kromě (konečně) vybavené kanceláře u nás nakoupíte se 6 výhodami!

6 výhod, proč nakoupit u nás!

1. Značková kvalita

V kanceláři trávíte většinu dne. Zasloužíte si tedy kvalitní a krásný kancelářský nábytek, na kterém se vám bude dobře pracovat, bude odpovídat zdravotním normám, bude mít styl a bude dokonale plnit svoji funkci.

Mezi značky, které prodáváme, patří to nejlepší z kancelářského designu v Belgii, Německu a Švédsku, vybíráme i z tvorby několika vynikajících českých značek.

showroom-bazar

2. Stálé slevy 30–70 %

Outletové ceny a stálé slevy jsou u nás skutečně citelné. Za značkový nábytek zaplatíte zlomkovou cenu a přitom bude vaše kancelář či firma vybavena vkusně a kvalitně.

3. Showroom – vše si vyzkoušíte

Na ploše 2000 m2 v Jesenici u Prahy uvidíte všechen nábytek sestavený. Lépe si ho tak představíte v prostoru a vyzkoušíte, jestli splňuje všechny vaše nároky. Nakoupit můžete samozřejmě i na eshopu. Rádi vám se vším poradíme, zavolejte na zákaznický tel. 722 908 615.

4. Velký výběr pro kompletní zařízení

Vyberete si vybavení jak do malé kanceláře, tak do větší firmy. Nechybí ani nábytek do zasedacích místností, konferenční křesla a stolky a velké množství úložného nábytku. Máte už rozmyšlený styl, barvu a materiál? Třeba si své představy utřídíte, až vše uvidíte na vlastní oči.

5. Kvalita za outletové ceny

Náš kancelářský nábytek pochází z velkých firem, které jej každé 2 až 3 roky obměňují. Jeho pořizovací cena odpovídá vysokým nárokům na kvalitu, na kterou dbáme i my. U nás nakupujete pouze kvalitní a značkové vybavení kanceláří.

6. Montáž a doprava

Zakoupené zboží vám rádi dovezeme a smontujeme přímo u vás v kanceláři. Pokud se rozhodnete pro vlastní montáž, rádi vám před odjezdem ukážeme, jak na to.

Navštivte bazar OfficeOutlet

 

 

Zpět do obchodu