Zpět do obchodu

Registrace

Výprodej kancelářských skříní

 

Pamatujete si na fintu z dětství pro rychlý úklid pokoje? Všechno schovat do skříně! Co je ve skříni, je uklizené. Jestli nemáte rádi haldy na pracovním stole, potřebujete skříň. Šikovnou!

Výprodej kancelářských skříní

Jakou kancelářskou skříň si přejete?

Vyberte si, máme všechny:

  • Elegantní, praktické, univerzální, bílé, barevné nebo v barvě dřeva…
  • Velkou, malou, otevřenou, s plnými nebo skleněnými dveřmi a policemi různých výšek?
  • Na šanony, dokumenty, papíry, drobnosti nebo snad na šaty?
  • Nízkou, vysokou, hubenou nebo širokou?
  • Samostatně stojící nebo v sestavě?
  • Jen do své kanceláře nebo do celé firmy?

A už se těšíte, až budete vybírat?
Přesvědčte se, že všechny tyto kancelářské skříně máme a ještě k tomu za outletové ceny. Své nové skříně do kanceláře u nás nakoupíte se stálou slevou 30-70 %.

showroom-bazar

Vytvořte si pracovní prostředí tak, aby vám v něm bylo hezky, aby dobře reprezentovalo vaši firmu a klienti viděli, že pracují s profíky, kteří mají ve všem pořádek. Výběrem nábytku u nás získáte kvalitu za zlomek původní ceny. To je přednost outletu!

A teď to nejlepší...

Značky, které jsme do naší nabídky vybrali, představují přední kancelářský design v Belgii, Německu a Švédsku, nabízíme i to nejlepší od českých firem.

Vybavte svou kancelář či firmu krásnými a kvalitními kancelářskými skříněmi a dalším značkovým nábytkem. Takový vám vydrží opravdu dlouho dobu a bude dokonale plnit svoji funkci.

Zaručujeme se za kvalitu našeho zboží. Je vybíráno s velkou pečlivostí a zkušenostmi s vybavováním kanceláří a firem.

V našem showroomu navíc uvidíte všechen nábytek smontovaný a rozestavěný. Budete si tak moci lépe představit jeho velikost, vyzkoušet funkčnost a kvalitu a vybrat si na vlastní oči. Buďte ve své kanceláři spokojení den co den. Udělejte si pořádek a přehled díky kancelářským skříním.

Slevujeme pouze z ceny, ne z kvality!

Navštivte bazar OfficeOutlet

 

 

Zpět do obchodu