Zpět do obchodu

Registrace

Machine House

machine-house-1

V roce 2012 jsme vybavili prostory pro firmu Ottima a.s. v designových prostorách navržené od Báry Škorpilové. Původní nájemce prostory opustili a na nás bylo najít vhodný nábytek do prostor. Toto se nám podařilo a prostory jsou nadále ve stejném rázu jak dříve. Používané značky: Vitra a Haworth - v té době stáři 4 roky. Klient zaplatil 15% z pořizovací ceny nového nábytku.
 
Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House Vybavili jsme kancelářským nábytkem Machine House
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení