Zpět do obchodu

Registrace

Reference

Jsme jedním z největších bazarů s kancelářským nábytkem v ČR. Na trhu jsme již 10 let a za tu dobu jsme vytvořili tisíce realizací. Dokážeme flexibilně vytvářet celé interiéry, a to jak pro společnosti, které své sídlo budují pro dlouhodobé podnikání, tak pro jednorázové projekty. Dokážeme citlivě vybavit prostor tím nejvhodnějším nábytkem, aby vytvářel co nejlepší celek z hlediska funkčnosti, ale i designu. Naše realizace vždy přizpůsobí vybavení především již existujícím prvkům, ale také zvláštnostem interiéru a účelu jeho využití. Některé z našich referencí uvádíme níže.

 • Machine House

  Za velice vydařenou realizaci považujeme řešení pro firmu Ottima a.s. v Machine House. Vybavili jsme zde designové prostory navržené Barborou Škorpilovou, které původní nájemce opustil a odvezl si s sebou i veškeré vybavení. Naším úkolem tedy bylo najít vhodný nábytek do hotového prostoru tak, aby byl obnoven původní ráz celku. Pro tuto realizaci jsme zvolili s ohledem na industriální charakter budovy a interiéru luxusní značky Vitra a Haworth. Použitý nábytek byl starý 4 roky, ale v perfektním stavu. Významným bonusem pro klienta byl fakt, že za něj zaplatil pouhých 15 % z pořizovací ceny nového nábytku.

 • České Dráhy a.s.

  Pro národního dopravce České Dráhy a.s., konkrétně pro jeho divizi pro firemní klienty, jsme vybavili 10 pracovišť použitým nábytkem Bene. Ačkoliv použité vybavení bylo v té době 6 let staré, je na první pohled vidět, že i takto starý nábytek dobré značky stále plní svou vzhledovou i kvalitativní funkci. Klient zaplatil 10 % z ceny nového nábytku.

 • Advokátní kancelář Novalia

  Pro advokátní kancelář sídlící v historickém centru Prahy jsme realizovali unikátní projekt. Náročnost spočívala mimo jiné v tom, že jsme flexibilně zakomponovali použité kusy nábytku do nově vyráběných prvků. Klient spolupracoval s vlastním architektem, který z našeho portfolia vybral ty pravé designové kusy. Pro luxusní kancelář s deseti pracovními místy byly zvoleny značky Vitra a Techo. Kromě dodání nábytku jsme vše i smontovali. Díky našim službám klient ušetřil 80 % nákladů oproti vybavení novým nábytkem, přičemž výsledný vizuální dojem je srovnatelný.

 • Film United s.r.o.

  Naší nejnovější realizací byl návrh řešení pro filmovou společnost Film United s.r.o. ve velmi zajímavých prostorách budovy bývalé Microny v Modřanech. Pro tým producenta Rick Mc Calluma (producent Star Wars), který v Praze natáčel megafilm Borgia a po časově omezenou dobu potřeboval kancelářské zázemí, jsme navrhli dispozici a vybavili naším použitým nábytkem prostor, který byl částečně vybaven od předchozího nájemce společnosti Telecom. Některé prvky byly tedy dané, jako například zelený celoplošný koberec, které nebylo možné měnit. I přes tato omezení jsme dokázali vybavit kvalitním použitým nábytkem 40 pracovišť, včetně jednacích a manažerských místností. Zvolili jsme kombinaci značek nábytku Ahrend (stoly, židle a skříně - stáří 2 roky), PFD (skříně - stáří 4 roky) a Techo (konferenční místnost - stáří 2 roky). Ve fotogalerii je přiložen i dispoziční space plan od firmy Jaroš Design s.r.o. Důležitým aspektem této realizace byl fakt, že tento nábytek byl pouze v pronájmu! I tuto možnost nabízíme a jsme v tomto ohledu velice flexibilní.

Zpět do obchodu