Zpět do obchodu

Registrace

Reference

Jsme jedním z největších bazarů s kancelářským nábytkem v ČR. Na trhu jsme již 10 let a za tu dobu jsme vytvořili tisíce realizací. Dokážeme flexibilně vytvářet celé interiéry, a to jak pro společnosti, které své sídlo budují pro dlouhodobé podnikání, tak pro jednorázové projekty. Dokážeme citlivě vybavit prostor tím nejvhodnějším nábytkem, aby vytvářel co nejlepší celek z hlediska funkčnosti, ale i designu. Naše realizace vždy přizpůsobí vybavení především již existujícím prvkům, ale také zvláštnostem interiéru a účelu jeho využití. Některé z našich referencí uvádíme níže.

 • Machine House

  Za velice vydařenou realizaci považujeme řešení pro firmu Ottima a.s. v Machine House. Vybavili jsme zde designové prostory navržené Barborou Škorpilovou, které původní nájemce opustil a odvezl si s sebou i veškeré vybavení. Naším úkolem tedy bylo najít vhodný nábytek do hotového prostoru tak, aby byl obnoven původní ráz celku. Pro tuto realizaci jsme zvolili s ohledem na industriální charakter budovy a interiéru luxusní značky Vitra a Haworth. Použitý nábytek byl starý 4 roky, ale v perfektním stavu. Významným bonusem pro klienta byl fakt, že za něj zaplatil pouhých 15 % z pořizovací ceny nového nábytku.

 • České Dráhy a.s.

  Pro národního dopravce České Dráhy a.s., konkrétně pro jeho divizi pro firemní klienty, jsme vybavili 10 pracovišť použitým nábytkem Bene. Ačkoliv použité vybavení bylo v té době 6 let staré, je na první pohled vidět, že i takto starý nábytek dobré značky stále plní svou vzhledovou i kvalitativní funkci. Klient zaplatil 10 % z ceny nového nábytku.

 • Advokátní kancelář Novalia

  Pro advokátní kancelář sídlící v historickém centru Prahy jsme realizovali unikátní projekt. Náročnost spočívala mimo jiné v tom, že jsme flexibilně zakomponovali použité kusy nábytku do nově vyráběných prvků. Klient spolupracoval s vlastním architektem, který z našeho portfolia vybral ty pravé designové kusy. Pro luxusní kancelář s deseti pracovními místy byly zvoleny značky Vitra a Techo. Kromě dodání nábytku jsme vše i smontovali. Díky našim službám klient ušetřil 80 % nákladů oproti vybavení novým nábytkem, přičemž výsledný vizuální dojem je srovnatelný.

 • Film United s.r.o.

  Naší nejnovější realizací byl návrh řešení pro filmovou společnost Film United s.r.o. ve velmi zajímavých prostorách budovy bývalé Microny v Modřanech. Pro tým producenta Rick Mc Calluma (producent Star Wars), který v Praze natáčel megafilm Borgia a po časově omezenou dobu potřeboval kancelářské zázemí, jsme navrhli dispozici a vybavili naším použitým nábytkem prostor, který byl částečně vybaven od předchozího nájemce společnosti Telecom. Některé prvky byly tedy dané, jako například zelený celoplošný koberec, které nebylo možné měnit. I přes tato omezení jsme dokázali vybavit kvalitním použitým nábytkem 40 pracovišť, včetně jednacích a manažerských místností. Zvolili jsme kombinaci značek nábytku Ahrend (stoly, židle a skříně - stáří 2 roky), PFD (skříně - stáří 4 roky) a Techo (konferenční místnost - stáří 2 roky). Ve fotogalerii je přiložen i dispoziční space plan od firmy Jaroš Design s.r.o. Důležitým aspektem této realizace byl fakt, že tento nábytek byl pouze v pronájmu! I tuto možnost nabízíme a jsme v tomto ohledu velice flexibilní.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení