Registrace

Kariéra

SKLADNÍK / NÁBYTEK (25 000,- Kč až 35 000,- Kč)

Skladníci, hledáte změnu? Chcete si vydělat až 35 000,- Kč plus odměny a 13. plat?

Hledáte práci na hlavní či zkrácený úvazek anebo na DPČ?

Pak se nám ozvěte, hledáme právě Vás.

Máme čím dál více zakázek a proto potřebujeme posílit tým. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Co Vám nabízíme? Je toho spoustu:

  • plat 25 000 – 35 000,- + odměny
  • 13. plat
  • mobilní telefon
  • sleva na firemní výrobky / služby
  • stravenky
  • zdravotní volno – sick days
  • firemní akce
  • vzdělávání, kurzy / školení
  • možnost parkování, případně jsme kousek od zastávky autobusu
  • pracovní doba – 8:00-16:30 h /pracovní dny/
  • získáte příjemné kolegy, kteří vám rádi pomohou při zaučování
  • můžete mít hlavní nebo zkrácený úvazek, případně jen DPČ nebo DPP.
  • můžete se seberealizovat a dále profesně vzdělávat

Co budete dělat?

Budete připravovat zakázky. Balit, opravovat a čistit nábytek.

Stěhovat nábytek, proto potřebujete umět s paletovým vozíkem a rudlem.

Také budete uskladňovat zboží a vést pořádek na skladu.

Co potřebujeme od Vás? Není toho moc:

Jak již bylo zmíněno, potřebujete znalost práce s paletovým vozíkem, rudlem a páskovačkou.

Pokud máte praxi s ručně vedeným VZV bude to pro vás výhoda.

Výhodou je také ř.p. sk. B

Vynasnažíme se, aby vás práce u nás bavila a proto od Vás očekáváme slušné jednání, radost z práce a aktivní zájem o práci a učení se novým věcem.

Napište nám něco o sobě a pošlete životopis na obchod@officeoutlet.cz nebo nám prostě jen zavolejte na 731 854 944.

Těšíme se na vás.

Tým Officeoutlet

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení