Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a platba

Zboží dopravíme vlastními vozy nebo přes smluvního přepravce Top Trans.

  • Nábytek rozvážíme vlastními vozy. Zboží vám přivezou vyškolení zaměstnanci, která nejenže dovezou nábytek v pořádku, ale také pomohou vám s nastěhováním a sestavením.
  • Pokud budete chtít se stěhováním a sestavením pomoci, dejte nám vědět předem. Tato služba je u náročnějších kusů zpoplatněná. Dopředu vám přesně řekneme, kolik případná montáž stojí.
  • Zajímá vás přesná ceny za dopravu našimi vozy nebo přes smluvního přepravce? Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 727 936 607 nebo na e-mailu obchod@officeoutlet.cz

 

Dodání nábytku organizujeme tak, aby pro vás bylo co nejpohodlnější. Snažíme se, aby pravidelně z našich skladů vyrážely plné dodávky všemi směry. Díky tomu si můžeme účtovat velmi nízké dopravné.

Ceník přestěhování nábytku

Rádi vám můžeme také s vynesením a sestavením nábytku. Abychom vám mohli sestavit cenovou nabídku manipulace potřebujeme tyto informace:

  • Počet pater
  • Prostornost a nosnost výtahu (aby se do něj zboží vešlo)

Obecně platí, že za každé patro si účtujeme 100 Kč, pokud k manipulaci se zbožím stačí 1 člověk. U objemných skříní, které musejí nést dva lidé, si účtujeme obvykle 200 Kč.

Pokud objednáváte trezor, doporučujeme se dopředu informovat o ceně manipulace. Trezory jsou náchylnější k poškození, proto jejich manipulaci naceňujeme zvlášť podle konkrétních podmínek.

Pokud není možné odstěhovat trezor pomocí výtahu, zajistíme pro vás jeho instalaci pomocí speciální techniky. Orientační cenu najdete níže:

 

Veškeré informace o ceně se liší dle dodávky a náročnosti. Přesnou cenu vám sdělíme na telefonu 727 936 607 nebo na e-mailu obchod@officeoutlet.cz

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení