Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a platba

Zboží dopravíme vlastními vozy nebo přes smluvního přepravce Top Trans.

  • Nábytek rozvážíme vlastními vozy. Zboží vám přivezou vyškolení zaměstnanci, která nejenže dovezou nábytek v pořádku, ale také pomohou vám s nastěhováním a sestavením.
  • Pokud budete chtít se stěhováním a sestavením pomoci, dejte nám vědět předem. Tato služba je u náročnějších kusů zpoplatněná. Dopředu vám přesně řekneme, kolik případná montáž stojí.
  • Zajímá vás přesná ceny za dopravu našimi vozy nebo přes smluvního přepravce? Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 727 936 607 nebo na e-mailu obchod@officeoutlet.cz

 

Dodání nábytku organizujeme tak, aby pro vás bylo co nejpohodlnější. Snažíme se, aby pravidelně z našich skladů vyrážely plné dodávky všemi směry. Díky tomu si můžeme účtovat velmi nízké dopravné.

Ceník přestěhování nábytku

Rádi vám můžeme také s vynesením a sestavením nábytku. Abychom vám mohli sestavit cenovou nabídku manipulace potřebujeme tyto informace:

  • Počet pater
  • Prostornost a nosnost výtahu (aby se do něj zboží vešlo)

Obecně platí, že za každé patro si účtujeme 100 Kč, pokud k manipulaci se zbožím stačí 1 člověk. U objemných skříní, které musejí nést dva lidé, si účtujeme obvykle 200 Kč.

Pokud objednáváte trezor, doporučujeme se dopředu informovat o ceně manipulace. Trezory jsou náchylnější k poškození, proto jejich manipulaci naceňujeme zvlášť podle konkrétních podmínek.

Pokud není možné odstěhovat trezor pomocí výtahu, zajistíme pro vás jeho instalaci pomocí speciální techniky. Orientační cenu najdete níže:

 

Veškeré informace o ceně se liší dle dodávky a náročnosti. Přesnou cenu vám sdělíme na telefonu 727 936 607 nebo na e-mailu obchod@officeoutlet.cz

 

Zpět do obchodu